Kadry dla GospodarkiUniwersytet Ekonomiczny w PoznaniuUrząd Statystyczny w Poznaniu

Opis

Nina Dziemidowicz, Specjalista ds. etykiety w biznesie, Żona ambasadora Polski w Grecji i Egipcie, była doradczyni Prezesa Rady Ministrów Hanny Suchockiej

Zadbaj o swoją karierę - zrób dobre wrażenie

26.03.2014

O prelekcji:

Wykład poświęcony jest rozwojowi kariery. W szczególności zdefiniowano networking, jak również zasadę wzajemności. Przedstawiono, od czego należy zacząć, jak nawiązywać kontakty oraz jak je utrzymywać. Omówiono takie elementy składające się na wizerunek, jak wygląd, zachowanie, umiejętności interpersonalne, kwalifikacje, doświadczenie, sukcesy czy styl życia. Przedstawiono także najważniejsze zagadnienia dotyczące komunikacji w biznesie, takie jak pozdrawianie, powitanie, przedstawianie, propozycja na „Ty”, wizytówki, telefon czy e-mail. W dalszej części wykładu omówiono składniki pogawędki, zwracając uwagę na jej funkcje, o czym można rozmawiać, o czym nie należy rozmawiać oraz komplementy.

O prelegencie:

Nina Dziemidowicz prowadzi wykłady, warsztaty, konsultacje indywidualne z etykiety biznesu. Jest autorką kolumny w miesięczniku „Dobre Rady”, gdzie pisze, jak stosować zasady savoir-vivre’u na co dzień. Żona byłego ambasadora Polski w Grecji i Egipcie. Była doradczyni Prezesa Rady Ministrów Hanny Suchockiej.


 

Projekt Kadry dla Gospodarki współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

 

© 2010 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu | site credits