Kadry dla GospodarkiUniwersytet Ekonomiczny w PoznaniuUrząd Statystyczny w Poznaniu

Wydarzenia promujące projekt

Wydarzenia promujące projekt KdG:

KONFERENCJA PODSUMOWUJĄCA PROJEKT

To co dobre, szybko się kończy...

Serdecznie zapraszamy Państwa na konferencję podsumowującą nasz Projekt Kadry dla Gospodarki,
która odbędzie się w dn. 10.06.2015 r. o godz. 10:00 w Auli UEP!

W ramach konferencji zapraszamy na panel dyskusyjny "Absolwent UEP wobec oczekiwań pracodawców"
oraz oficjalne podsumowanie osiągnięć projektu.

Jednocześnie informujemy, iż w dn.10.06.2015 r. Biuro KdG w s.1413 Altum będzie nieczynne!

Konferencje i spotkania

Projekt Kadry dla Gospodarki na Drzwiach Otwartych UEP 2013

17.03.2013 - Spotkanie zorganizowane dla wszystkich osób zainteresowanych studiami I i II stopnia stwarzało możliwość poznania oferty kierunków i specjalności oraz zasad rekrutacji. Można było porozmawiaż ze studentami i pracownikami UEP.

Na tak ważnym wydarzeniu nie mogło zabraknąć największego projektu realizowanego na UEP - Kadr dla Gospodarki

Projekt Kadry dla Gospodarki na Drzwiach Otwartych UEP 2013

Projekt Kadry dla Gospodarki na stoisku Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na XVI Targach Edukacyjnych

W dniach 3-5 lutego 2011 odbywały się XVI Targi Edukacyjne. Podczas trzydniowej imprezy, zorganizowanej przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, Samorząd Województwa Wielkopolskiego i Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu, pod patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Kolegium Rektorów Miasta Poznania, hale wystawowe odwiedziły tysiące zwiedzających. W wydarzeniu wzięło udział ponad 300 wystawców z kraju i zagranicy, reprezentujących wszystkie szczeble edukacji.
Na stoisku Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu promowany był między innymi największy na uczelni projekt edukacyjny - Kadry dla Gospodarki.

Dzień Projektu Kadry dla Gospodarki

21 listopada 2011 w sali 236 odbyły się spotkania w ramach Dnia Projektu Kadry dla Gospodarki

Dzień Projektu Kadry dla Gospodarki

19-22.10.2011 - Katedra Turystyki na Tour Salon 2011

W dniach 19-22 października br. podczas tegorocznej 22. edycji targów Regionów i Produktów Turystycznych w Poznaniu, Katedra Turystyki UEP promuje nowy kierunek studiów: gospodarka turystyczna. Targi TOUR SALON co roku gromadzą na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich wystawców z kilkudziesięciu krajów. Są okazją do spotkań biznesowych i nawiązywania nowych kontaktów handlowych wśród przedstawicieli branży turystycznej. Są również miejscem prezentacji krajów, regionów, najnowszych ofert i atrakcji turystycznych, jak również promocji kierunków studiów związanych z turystyką. Lokalizacja stoiska Katedry Turystyki: pawilon 5, stoisko:133.

Katedra Turystyki na Tour Salon 2011

Konferencja inaugurująca projekt

19 stycznia 2011 w Auli odbyła się konferencja otwierająca projekt Kadry dla Gospodarki. Zapraszamy do zapoznania się z programem, prezentacjami oraz założeniami projektu!

Konferencja inaugurująca projekt

Panel dyskusyjny - Droga do kariery

Projekt Kadry dla Gospodarki współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego