Kadry dla GospodarkiUniwersytet Ekonomiczny w PoznaniuUrząd Statystyczny w Poznaniu
Koło naukowe

Studenckie Centrum Badań Turystycznych EXPLORERS
 

Jesteśmy grupą ludzi, których ciekawi działanie, współpraca i nauka przez praktykę.


CHCEMY BADAĆ!
Słuchanie wykładów, rozwiązywanie zadań podczas ćwiczeń, pisanie pracy dyplomowej to nie wszystko. Chcemy prowadzić badania, czyli realizować praktyczne projekty. Badania rynku turystycznego, analizy konkurencji, symulacje działalności przedsiębiorstw – tego chcemy. Turystyka jest szeroka – tematów nam nie zabraknie.


CHCEMY WSPÓŁPRACOWAĆ!
Chcemy współpracować z praktyką. Nie będziemy czekać na koniec studiów, kiedy będziemy musieli ich szukać w pojedynkę. Chcemy wyjść do nich już teraz. Chcemy współpracować z innymi kołami naukowymi. W naszej uczelni, mieście, w Polsce, w Europie. Chcemy prowadzić wspólne badania, chcemy jeździć na konferencje. Pomysłów nam nie zabraknie.


CHCEMY TWORZYĆ!
Chcemy tworzyć, nie odtwarzać! Będziemy się uczyć tworząc nowe projekty. Chcemy tworzyć zespół ludzi, którzy nie boją się wyzwań i wytężonej pracy. Kto chce coś osiągnąć, musi dawać radę, najlepsi pracują najwięcej. Nie interesuje nas to, aby się tylko spotykać, gadać, miło spędzać czas. Nie chcemy tracić czasu.


Chcesz też?


Przyłącz się - napisz do nas: explorers@ue.poznan.pl

http://www.explorers.ue.poznan.pl/

 

Studenckie Centrum Badań Turystycznych Explorers sprawdziło wpływ Strefy Kibica na działalność okolicznych lokali gastronomicznych. Poznaj wyniki badań:
 

Projekt Kadry dla Gospodarki współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

 

© 2010 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu | site credits